נערת ליווי אלילה שחורה

נערת ליווי אלילה שחורה

הייתי בדירתי ועישנתי סיגריה והורדתי כמה בירות, כשמישהו דפק. פתחתי את הדלת ומצאתי אלילה שחורה דקה ויפה מחייכת אלי. הייתה לה חולצת טריקו צמודה, בלי חזייה, וזוג מכנסיים קצרים. היא אמרה שחברתה, שהייתה שכנה בסמוך, עורכת מסיבה. זה עתה נגמר להם האלכוהול והם שלחו אותה לבדוק אם יש לי כאלה. "בטוח." אמרתי, מרים את הבירה ביד, "היכנס ישר פנימה." ממש כמו דירות דיסקרטיות .

היא עקבה אחרי למטבח והצעתי לה בירה. לבשתי אז מכנסיים קצרים והבירה הפילה את העכבות שלי. התחלתי קשה קשה ושנינו ידענו את זה. "אתה חמוד." היא אמרה תוך שהיא מתבוננת בזין ההולך וגדל שלי. אמרתי לה שהיא לא כל כך גרועה בעצמה.

הדבר הבא שידעתי, היא ניגשה אלי וכרכה את זרועותיי. היא לחצה את הכוס שלה על הזין הקשה שלי. "לא היה לי זין טוב מזה שבועות." היא אמרה. לא עניתי. פשוט הורדתי את המכנסיים קצרים וחשפתי את הזין שלי. היא תפסה אותו והחלה לעסות אותו. לאחר מספר דקות אופוריות, הסרתי את ידה, הורדתי את מכנסיה הקצר, מיקמתי אותה על השיש והתחלתי לאכול את הכוס הכי טעים והכי מתוק שהיה לי בעבר.

בעוד היא נאנחת והתפתלה על השיש, הסירה את חולצתה. בהיתי בשדיה המוצקים, הקטנים והכהים. מעת לעת הייתי מושיט יד וצובט את פטמותיה הזקופות.

לבסוף, אחרי עשרים דקות של שמחה בעל פה, היא התפוצצה כמו חזיז. המיצים שלה ספגו את פניי. "בתוכי!" היא נאנחה, כשהנחה את הזין הקשה עדיין לתוך הכוס שלה תוך שהוא מלקק את המיצים שלה מעל הפנים שלי. הייתי צריך להיות כנה, היא הייתה כל כך חמה שלקח רק כמה דקות לטרוק לה את הזין שלי לפני שהגעתי. שלפתי החוצה ממש לפני שפציתי. העפתי את העומס על כל בטנה השחורה והמוצקה. בלי להסס, היא גרפה את זה באצבעותיה וליקקה אותם נקיים, כמו נערות ליווי אילת מדהימות .

מאוחר יותר היא עזבה עם הבירה שלי ומבט מרוצה. מעולם לא ראיתי אותה שוב. לעזאזל, מעולם לא קיבלתי את שמה!