פנטזיה בחדר ישיבות

פנטזיה בחדר ישיבות

הייתי באחת מאותן פגישות איומות שמתקיימות מדי חודש במשרד, אך הפעם זו הייתה הפגישה הטובה ביותר אי פעם. במשך כחודשיים לא קיימתי יחסיני מין ובדיוק באותה תקופה התחלתי להיות חולה, אז הייתי מוכן ללכת לפגישה, אבל לא ידעתי שאני מוכן!

יש לנו שולחן זכוכית בחדר הישיבות שלנו והעובדת החדשה והיפה יוליה ישבה מולי. היה לה שיער אדום בהיר יפה עם גוף סופר מושלם כמו שלא ראיתי הרבה מאוד זמן .

החולצה שלה הייתה בגזרה נמוכה והיו לה ציצים שמזכירים נערות ליווי מסרטים כחולים שאפשר לבהות בהם לנצח. במהלך הפגישה התמקדתי בהסתכלות עליה, יותר מהרגיל ונראה שזה היה הדדי כי גם היא הסתכלה עליי כמובן.

ואז, כאילו היא קראה מחשבות, הזיזה את רגלייה, הרימה את חצאיתה בסנטימטר בערך כדי לתת לי שדה ראייה טוב יותר. היא לבשה גרביונים בגובה הירך שנכנסו לירכיה השמנמנות.

 באמת התחלתי להגיע אלייה!

 יכולתי לחוש את ליבה הפועם ואייך אני מגיע אליה עם הזין הענק שלי.

 יצרנו קשר עין כמה פעמים, לא שמעתי דבר בפגישה וידעתי שהיא חדשה בדיוק מה שהיא עושה.

היא משכה את צד אחד של המעיל שלה כדי להראות שהפטמות שלה כל כך קשות, ואז הביטה בי והרימה גבה. לאחר מכן היא לקחה אותי למקום שמעולם לא הייתי בו.

כדי להחמיר, היא הושיטה יד לגק'ט כאילו חיפשה עט, אבל אני יודעת שהיא נגעה באחת מהפטמות שלה. בין זה לבין לראות אותה מתנדנדת מעט כל כך הלוך ושוב על הכיסא, זה נגמר.

התחלתי למעשה לשפוך וזה היה הטוב ביותר אי פעם! במיוחד שהייתי צריך להסתיר את זה מכל מי שבחדר , זה לא שהיינו באחת מאותן דירות דיסקרטיות , מעולם לא הייתה לי אורגזמה כה עזה! המאבק לשמור על עצמי מלגנוח ולהתעוות החמיר את זה עוד יותר, אבל זה היה שווה את זה! הייתי צריך לשבת שם בפגישה עם הזיקפה במכנסיים עוד כ -20 דקות.

הרגשתי ממש כמו נערות ליווי בתל אביב מדהימות.